Grasrotandelen.jpg

nfflogo.jpg

NFFOslo.jpg

Kvalitetsklubb.png

Fairplay.jpg

Tine%20Fotballskole.jpg

Klubbh%E5ndbok_kolonne.jpg

Klubbhistorie_banner.jpg

Klubbkort

Klubbkort.jpg

Administrasjonen

Johansen.png Hilde.png
Espen S. Johansen Hilde Knutsen
Funksjon: Daglig leder Funksjon: Administrativ leder                
Telefon: 984 08 093 Telefon: 970 26 909
E-post: espen@holmenif.no E-post: hilde@holmenif.no
Kontaktes: - Akademipåmelding  Kontaktes: - Bestilling av materiell
  - Transport ved akademiet   - Reservasjon av klubbhus
  - Laglister   - Kampreservasjon
  - FIKS   - Anleggskalender
  - Marked   - Vedlikehold bane
  - Inn-/utmelding   - A-laget
  - Treningsavgifter   - Kiosk
Stig.png Mads.png
Stig Magnus Fønhus Grundesen Mads Berntsen
Funksjon: Utviklingsleder Funksjon: Ansvarlig Holmenakademiet
Telefon: 984 10 846 Telefon: 412 69 446
E-post: stigmagnus@holmenif.no E-post: madslberntsen@gmail.com
Kontaktes: - Tine Fotballskole Kontaktes: - Holmenakademiet
  - Turneringer   - Akademiliga
  - Kvalitetsklubb    
Simen.png Kamil.png
Simen Moe Kamil Wladyko
Funksjon: Elitefotballsjef Funksjon: Breddefotballsjef
Telefon: 484 05 647 Telefon: 483 67 268
E-post: simen@holmenif.no E-post: kamil@holmenif.no 
Kontaktes: - Overganger Kontaktes: - Treningstider
  - Treningstider   - Hospitering
  - Hospitering   - Spillerutviklingsmodell
  - Spillerutviklingsmodell   - Seriepåmelding
  - Spillerutviklingsprosjekt   - Påmelding turneringer
  - Seriepåmelding   - Enkelttrenere
  - Påmelding turneringer   - Enkeltlag
  - Enkelttrenere    
  - Enkeltlag    
Andrew.png Eidstad.png
Andrew Torsteinsrud-Smith Roger Eidstad
Funksjon: Jentefotballsjef Funksjon: Barnefotballsjef
Telefon: 900 10 335 Telefon: 928 03 240
E-post: andrew.t-smith@outlook.com E-post: reidstad@gmail.com
Kontaktes: - Overganger Kontaktes: - Treningstilbud
  - Treningstider   - Treningstider
  - Spillerutviklingsmodell   - Seriepåmelding
  - Spillerutviklingsprosjekt   - Påmelding turneringer
  - Seriepåmelding   - Trenerkontakt
  - Påmelding turneringer   - Enkeltlag
  - Enkelttrenere    
  - Enkeltlag    

 

Meny

Samarbeidspartnere

Get.jpg

Rema.jpg

Holmensenter.jpg

Jobzone.jpg

G-sport.jpg

Lilleberg.jpg

Modulvegger.jpg

Privatmegleren.jpg

Lagerboden.jpg

Dekkmesteren.jpg

Foodoccasion.jpg

Nike.jpg

Klubbpro.png