Holmen Langrenn 2020-10-26 08:55:07

Hovedtrenere for kullene sesongen 2020/21

2014

Håvard Melgaard, havard.melgaard@outlook.com 

2013

Ingrid Husan, inhu@cowi.com 

2012

Einar Hem, einar.hem@gmail.com 

2011

Nicholas Robertson, nicky-r@live.com

2010

Andreas Dolven, andreas.dolven(at)gmail.com, 90592931

2009

Kristian Ekrheim, kekrheim@hotmail.com, 90176602

2008

Tore Glomnes, Tore.Glomnes@fmcti.com, 41458070

2007

Ingvild Skibenes, ingvild.skibenes@kongsberg.com, 90978102

2006

 

 

HL/Team Vestmarka Rekrutt

Tiril Lund

Assistenttrenere (HL) TVM-R

Petter Taranger, petter.taranger@akersolutions.com,  922 33 195

 

Turløpergruppen

Hovedtrener og kontaktperson:

Einar Gløersen, einar1@bevercontrol.com, 99550139

Hjelpetrenere: Frode Hovland og Morten Lossius

Holmen Langrenn 2020-10-25 23:07:45

Oppmenn for kullene sesongen 2020/21

2014

Cathrine Skogly Pedersen, cathrin.s.p@outlook.com 

2013

Lise Aarvold, lise.aarvold@gmail.com

2012

Henriette Dolven, henriabra@hotmail.com

2011

Benedicte Falkenberg-Jensen, b-falkenberg@hotmail.com

2010

Henriette Sole-Warbo, henriette@sole-warbo.com

2009

Anne Cathrine Syrrist-Leite, asyrrist@gmail.com

2008

Liv Ingeborg Blekkerud, liv.ingeborg76@gmail.com

2007

Hege Jøldal, hege@svindseth.no

2006

Randi Mathismoen, randi.mathismoen@gmail.com

HL

Astrid Haug Solbrekke, astrid.solbrekke@gmail.com

Endre Haugen