Holmen Langrenn 2019-06-06 23:56:14

Hovedtrenere for kullene sesongen 2019/20

2013

Ingrid Husan

2012

Einar Hem, einar.hem(at)gmail.com 

2011

Nicholas Robertson

2010

Andreas Dolven, andreas.dolven(at)gmail.com, 90592931

2009

Kristian Ekrheim, kekrheim(at)hotmail.com, 90176602

2008

Tore Glomnes, Tore.Glomnes(at)fmcti.com, 41458070

2007

Ingvild Skibenes, ingvild.skibenes(at)kongsberg.com, 90978102

2006

 

 

HL/Team Vestmarka Rekrutt

Tiril Lund

Assistenttrenere (HL) TVM-R

Petter Taranger, petter.taranger(at)akersolutions.com,  922 33 195

 

Turløpergruppen

Hovedtrener og kontaktperson:

Einar Gløersen, einar1(at)bevercontrol.com, 99550139

Hjelpetrenere: Frode Hovland og Morten Lossius

Holmen Langrenn 2019-06-06 23:58:06

Oppmenn for kullene sesongen 2019/20

2012

Erik Gulbrandsen, erigulb(a)yahoo.no

2011

Wenche henriksen, wenchehen(a)gmail.com

2010

Henriette Sole-Warbo, Henriette(a)sole-warbo.com

2009

Anne Cathrine Syrrist-Leite, asyrrist(a)gmail.com

2008

Liv Ingeborg Blekkerud, liv.ingeborg76(a)gmail.com

2007

Hege Jøldal, hege(a)svindseth.no

2006

Randi Mathismoen, randi.mathismoen(a)gmail.com

HL

Astrid Haug Solbrekke, astrid.solbrekke(a)gmail.com

Endre Haugen